Współpraca agencyjna

Czy Biuro Podróży bez Akredytacji IATA może Prowadzić Sprzedaż Biletów Lotniczych?

TAK. Dzięki współpracy agencyjnej z operatorem portalu Amin.pl – firmą Amin Travel – możecie Państwo sprzedawać bilety lotnicze nie posiadając licencji IATA. Współpraca z nami umożliwia Państwu dostęp do oferty ponad 500 linii lotniczych z całego świata.

Wykorzystaj Prostotę Biznesu

Prostota biznesuWspółpraca jaką Państwu proponujemy jest niezwykle prosta. Nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności ani fachowej wiedzy – wystarczy podłączenie do Internetu. Nawiązując z nami współpracę, otrzymują Państwo pełen support, dostęp do rezerwacji w doskonałych cenach i oczywiście prowizję.

Wzbogać swoją Ofertę o Bilety ponad 500 Linii Lotniczych

Rozwiązanie, które udostępniamy naszym Agentom, oferuje połączenia ponad 460 regularnych linii lotniczych oraz ponad 60 tanich linii lotniczych, co w sumie daje Państwu dostęp do bogatej oferty ponad 500 linii lotniczych z całego świata!

Poznaj Doświadczenie Profesjonalistów

Doświadczenie profesjonalistówPrzystępując do współpracy z nami, dostają Państwo nasze doświadczenie w sprzedaży biletów lotniczych, którym chętnie się podzielimy. Z myślą o naszych Agentach zostały stworzone specjalne materiały szkoleniowe, dzięki którym zdobędą Państwo wszystkie informacje potrzebne do sprzedaży naszej oferty.

Samodzielnie ustalasz własne prowizje

Współpracując z nami od początku do końca zachowujesz pełną kontrolę nad własnym biznesem: ustalasz stawki prowizyjne samodzielnie!

Zapewniamy Łatwy Kontakt i Profesjonalną Obsługę

HelpdeskZ myślą o naszych Agentach uruchomiliśmy specjalną Infolinię, tzw. helpdesk, dzięki której będą Państwo mogli uzyskać wszystkie informacje odnośnie sprzedaży naszej oferty. Nasi konsultanci służą Państwu radą i doświadczeniem na każdym kroku.

 

Zapraszamy do współpracy agencyjnej wszystkie biura podróży i agencje turystyczne nie posiadające akredytacji IATA. Chcielibyśmy, aby także i Państwo dołączyli do grona naszych zadowolonych Partnerów!

Pobierz Formularz Zgłoszeniowy »

Jeśli chcesz otrzymać bardziej szczegółową ofertę współpracy, skontaktuj się z naszym Przedstawicielem Handlowym:

E-mail: wspolpraca@amin.pl