Praca w Amin Travel

Praca

Amin Travel stwarza Ci okazję podjęcia pracy w młodym zespole, w bardzo dynamicznym środowisku.
Aktualnie poszukujemy osób na następujące stanowiska:

Konsultant ds. podróży/kasjer lotniczy

miejsce: Warszawa

Opis stanowiska:

·      Obsługa klienta w telefonicznym Centrum Rezerwacji w zakresie: rezerwacji biletów lotniczych (obsługa i zakładanie rezerwacji indywidualnych oraz grupowych), sprzedaż miejsc hotelowych, wynajem samochodów, sprzedaż ubezpieczeń podróżnych.

·      Doradztwo w zakresie ofert dostępnych w systemach GDS oraz linii niskokosztowych (tanich linii lotniczych)

Wymagania:

·      Doświadczenie w sprzedaży biletów lotniczych, miejsc hotelowych i innych usług turystycznych z wykorzystaniem jednej z platform GDS (Sabre, Galileo, Amadeus, Worldspan),

·      Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,

·      Odpowiedzialność,

·      Zorientowanie na klienta,

·      Umiejętność pracy pod presją czasu,

·      Biegłe posługiwanie się komputerem i zasobami internetu,

·      Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

 Oferujemy:

·      Umowę o pracę,

·      Atrakcyjny system wynagrodzeń,

·      Pracę w młodym, dynamicznym zespole,

·      Wyjazdy na konferencje zagraniczne,

·      Dobrą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym na adres praca@amin.pl

Prosimy o załączenie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).