Podróże służbowe

Czy Twoja Firma również przepłaca za 
Podróże Służbowe?

Oferta biznesowa Amin Corporate Travel to doskonała okazja do usprawnienia podróży służbowych w Twojej firmie. Jeżeli podróże służbowe to ważny element charakteru działalności firmy, służymy pomocą w ich planowaniu i organizacji. Do naszych głównych kompetencji należy optymalizacja kosztów przy jednoczesnym zachowaniu komfortu podróży.

Współpraca z nami otwiera możliwości podróżowania wszystkimi liniami lotniczymi z wykorzystaniem negocjowanych stawek oraz korzystania ze specjalnych warunków rezerwacji hotelowych w Polsce i na świecie. Amin Corporate Travel to przede wszystkim:

______________________________________________________________________________

 

Amin Corporate Travel dostarcza korzyści firmom, które poważnie myślą o obniżeniu kosztów podróży służbowych oraz tym, które:

 

 

 

 

Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy oczekujące wsparcia przy organizacji podróży służbowych. Chcielibyśmy, aby także i Państwo dołączyli do grona naszych zadowolonych Partnerów!

Przejdź do Formularza Zgłoszeniowego »

Jeśli chcą Państwo otrzymać bardziej szczegółową ofertę współpracy, proszę skontaktować się z naszym Przedstawicielem Handlowym:

Tel.: +48 22 828 34 17
E-mail: wspolpraca@amin.pl