O firmie

Misja Amin Travel:

"Oferując szeroki wachlarz wysokiej jakości usług turystycznych oraz profesjonalny sposób ich organizacji, przyczyniać się do rozwoju i osiągania sukcesów przez Klientów."


Biuro Amin Travel powstało w 2004 roku i zaledwie po kilku miesiącach działalności, 1 czerwca 2005 roku otrzymało prestiżową akredytację IATA (International Air Transport Association) o numerze: 63-21083 6uprawniającą do prowadzenia sprzedaży biletów lotniczych przewoźników zrzeszonych w BSP Polska.

Amin Travel powstał z myślą o firmach, w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na kompleksową obsługę podróży służbowych. W tamtym okresie, na rynku agencji obsługujących klientów instytucjonalnych istniała wyraźna luka. Były duże biura podróży ale ich klientem docelowym były korporacje. Niewiele agencji było skoncentrowanych na małych firmach.

Oferta Amin Travel była skierowana w pierwszej kolejności do przedsiębiorstw z sektora MŚP (małe i średnie firmy), i to z tymi firmami rozpoczynaliśmy naszą „podróż“ i rozwój. Bardzo szybko do grona Klientów  Amin Travel dołączyły również duże korporacje doceniając dużą elastyczność i nastawienie na maksymalne dostosowanie naszych zasobów do wymagań i potrzeb Klienta.

W roku 2008, w odpowiedzi na sygnały płynące z rynku, Amin Travel powołał do życia własny portal turystyczny z unikalną wyszukiwarką połączeń, która w tamtym okresie, jako jedyna łączyła loty tanimi liniami lotniczymi z lotami przewoźników regularnych, w celu uzyskania najniższej możliwej ceny na danej trasie dla Klienta.

Dzisiaj w portfolio Amin Travel znajdują się zarówno małe, średnie jak i naprawdę duże firmy a grono Klientów dla których dbamy o spokojny przebieg ich podróży służbowych, nieustająco powiększa się. To co dla nas liczy się najbardziej i daje nam ogromną satysfakcję oraz radość to fakt, że znakomita większość Klientów jest z nami od początku naszej działalności.

To dla Was każdego dnia staramy się jeszcze bardziej, bo wierzymy, że zawsze jest miejsce aby zrobić coś lepiej!