Poczuj Niepowtarzalny Kawarniany Klimat (Paryż)

Paryż to miasto uznawane przez wielu za światową stolicę mody i trendów kultury . Jest miastem setek zabytków historii, sławnych na całym świecie muzeów, ale także przepełnionym romantycznymi zaułkami , pięknymi parkami oraz eleganckimi, luksusowymi lokalami.

Zwiedzanie w Paryżu

paryz_zabytek_150 Nie sposób jest w kilku zdaniach napisać o zabytkach Paryża . Z resztą nie wymagają one reklamy. Takie miejsca jak Luwr, Wieża Eiffla, czy Łuk Triumfalny bezsprzecznie kojarzą nam się z miastem zakochanych. W Paryżu warto zatrzymać się na dłużej, by móc w pełni poczuć wyjątkowość tego miasta i zobaczyć takie miejsca jak Katedra Notre-Dame, dzielnica Montmartre, czy Musee d?Orsay oraz mnóstwo innych pięknych miejsc. Wieczorową porą warto wybrać się na rejs statkiem po Sekwanie.

Rozrywka w Paryżu

paryz_rozrywka_150 W takim mieście jak Paryż o rozrywkę nie jest trudno. Po męczących dniach spędzonych na zwiedzaniu i zakupach można usiąść w jednym z eleganckich lokali i relaksować się słuchając muzyki granej na żywo . Ludzie młodzi wolny czas wieczorami mogą spędzić na jednej z dyskotek i pobawić się w wielokulturowym towarzystwie. Jeśli natomiast w Twoim towarzystwie znajdują się dzieci, niezapomnianym przeżyciem może być dla nich wyjazd do Disneylandu na przedmieściach Paryża .

Zakupy w Paryżu

paryz_zakupy_150 Paryż to miasto mody . Tutaj na zakupy na pewno warto się wybrać ludziom, którzy posiadają więcej pieniędzy. W Polsce wciąż dość ciężko jest kupić ubrania z najnowszych kolekcji projektantów, a w Paryżu ekskluzywne sklepy i butiki znajdują się niemal na każdym kroku.

Zobacz także inne kierunki