Szaleństwo i Tanie Zakupy za Oceanem (Nowy Jork)

Nowy Jork to najbardziej rozpoznawalne miasto w Stanach Zjednoczonych. Rocznie odwiedza je prawie 40 mln turystów! Cel wycieczek jest różny. Może to być zwiedzanie, zabawa, podróż biznesowa bądź wielkie zakupy!

Zwiedzanie w Nowym Jorku

nowy_jork_zabytek_158 Do najczęściej odwiedzanych przez turystów zabytków i miejsc z pewnością należą: Statu a Wolności , majestatyczny Empire State Building , Times Square czy Most Brooklyński . W Nowym Jorku znajdziemy również mnóstwo miejsc zieleni, takich jak Central Park, gdzie możemy odpocząć po spacerach po mieście.

Rozrywka w Nowym Jorku

nowy_jork_rozrywka_150_01 Będąc w Nowym Jorku warto spróbować nocnego życia na Manhattanie, wybrać się na spacer, by móc zobaczyć pięknie oświetlone miasto. Nie moż

na też przegapić najlepszych klubów wieczorowych by poczuć klimat miasta, zwanego „Wielkim Jabłkiem”. Jest to miasto pełne przygód dla ludzi otwartych i ciekawych życia!

Zakupy w Nowym Jorku

nowy_jork_zakupy_150 Dzięki słabnącemu kursowi dolara zakupy za „wielką wodą” stają się bardzo atrakcyjne . Dotyczy to niemal wszystkich produktów. Artykuły elektroniczne często są nawet kilkukrotnie tańsze niż u nas a do tego otrzymujemy większy wybór. Również Panie znajdą coś dla siebie, tysiące butików, gdzie ubrania od światowej sławy projektantów można kupić w bardzo przestępnych cenach!

Zobacz także inne kierunki